****** انتشارات رویای آبی
انتشارات رویای آبی آماده چاپ آثار نوقلمان است * چاپ آثار شما در تیراژ محدود* با ما تماس بگیرید 09127814838

موقعیت شما : صفحه اصلی » ورزش ایران
  • شناسه : 4769
  • ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۷:۵۱
نفرات برتر تیم نجات غریق استان قزوین برای انتخاب شدند
نفرات برتر تیم نجات غریق استان قزوین برای انتخاب شدند

نفرات برتر تیم نجات غریق استان قزوین برای انتخاب شدند

مسابقات انتخابی نجات غریق برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور که آبان ماه برگزار خواهد شد، با حضور منجیان غریق سراسر استان قزوین در محل استخر شهید رجایی قزوین برگزار شد. به گزارش گروه ورزش پایگاه خبری وقایع خبری و به نقل از روابط عمومی هیئت نجات غریق و غواصی استان قزوین این مسابقات در […]

مسابقات انتخابی نجات غریق برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور که آبان ماه برگزار خواهد شد، با حضور منجیان غریق سراسر استان قزوین در محل استخر شهید رجایی قزوین برگزار شد.

به گزارش گروه ورزش پایگاه خبری وقایع خبری و به نقل از روابط عمومی هیئت نجات غریق و غواصی استان قزوین این مسابقات در ۳ ماده ۶۶ متر حمل آدمک ، ۲۰۰ متر شنا با مانع و ۹۰ متر دوی سرعت برگزار شد که نتایج آن بشرح زیر است .

در ۶۶ متر حمل آدمک حمید رضا تقوی و وحید کشاورز به صورت مشترک اول و نیما ارباب دوم و ارمان اسماعیلی  سوم شدند .

در ۲۰۰ متر شنای با مانع نیز نیما ارباب اول ، سید حسن بابایی  مقام دوم و شایان خلیلی هم سوم شد . در دوی ۹۰ متر سرعت هم وحید کشاورز عنوان اول و حمید رضا تقوی عنوان دوم این رشته را از آن خود کردند و آرمان اسماعیلی سوم شد .

اشاره می شود که در پایان این دوره از مسابقات وبنا به نظر کمیته فنی هیئت نجات غریق و غواصی استان قزوین نیما ارباب ،حمید رضا تقوی، وحید کشاورز و سید حسن بابایی به عنوان نفرات برتر تیم نجات غریق استان قزوین برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور انتخاب شدند

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*