****** انتشارات رویای آبی
انتشارات رویای آبی آماده چاپ آثار شما است * چاپ آثار شما در تیراژ محدود* با ما تماس بگیرید 09127814838

  • شناسه : 8083
  • ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۸:۲۰
نام نویسی از اولویت‌های حج تمتع آینده از نهم اسفند ۹۸ آغازمی شود
نام نویسی از اولویت‌های حج تمتع آینده از نهم اسفند ۹۸ آغازمی شود

نام نویسی از اولویت‌های حج تمتع آینده از نهم اسفند ۹۸ آغازمی شود

به زودی قیمت نهایی حج مشخص و اعلام خواهد شد.

علی‌رضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت در جلسه شورای برنامه‌ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت گفت : دهه مبارک فجر، پاسداشت روزهای پرافتخار بهاری است که در سایه رشادت‌ها و استقامت این ملت و خون پاک شهیدان امروز تبدیل به درخت تناور نظام جمهوری اسلامی ایران شده است.

وی افزود: این دوران، تجلی اراده، عظمت و وحدت این ملت و رهبری مدبرانه آن است که در مقابل سلطه استکبار ایستادند و پرچم عزت، شرف و استقلال خود را بر فراز این سرزمین برافراشتند.

رئیس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: امروز ایران اسلامی در طلیعه چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی درحالی به حرکت خود ادامه می‌دهد که دشمن با همه توان بر دستاوردها و ارزش‌های ایرانی و اسلامی این ملت و استقلال، آزادگی و جمهوریت آن می‌تازد تا اهداف شوم خود را در جهت سلطه بدون منازع خود برمنطقه رقم زند اما به طور قطع درسایه این همدلی ملت راه به جایی نخواهد برد.

رشیدیان همچنین به برنامه‌های اجرایی حج ۹۹ اشاره کرد و از آغاز مذاکرات هیئت مسکن در عربستان خبر داد.

وی گفت: نام نویسی از دارندگان قبوض اولویت‌های حج تمتع آینده از نهم اسفند ۹۸ آغاز و به زودی قیمت نهایی حج مشخص و اعلام خواهد شد.

رشیدیان افزود: برنامه‌ریزی برای حوزه‌های حمل ونقل، تغذیه، تدارکات، پزشکی و هواپیمایی انجام و در زمان مناسب اجرایی خواهد شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*