****** انتشارات رویای آبی
انتشارات رویای آبی آماده چاپ آثار شما است * چاپ آثار شما در تیراژ محدود* با ما تماس بگیرید 09127814838

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرداری » قزوین
  • شناسه : 16458
  • ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۸:۴۹
مناطق سه گانه شهرداری قزوین ۶۳۵ پروانه ساخت و ساز صادر کردند
مناطق سه گانه شهرداری قزوین ۶۳۵ پروانه ساخت و ساز صادر کردند
در هفت ماهه نخست سال جاری ؛

مناطق سه گانه شهرداری قزوین ۶۳۵ پروانه ساخت و ساز صادر کردند

از ابتدای فروردین ماه تا پایان شهریورماه سال جاری تعداد 429 پایان کار از سوی شهرداری مناطق سه گانه صادر شده است.

مناطق سه گانه شهرداری قزوین از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه تعداد ششصد و ۳۵ پروانه ساخت و ساز را برای احداث واحدهای مسکونی ، تجاری و اداری صادر کرده اند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۱۱درصدی را نشان می دهد .

حمید ضیائی، سرپرست معاونت شهرسازی ومعماری شهرداری قزوین تصریح کرد: در هفت ماهه سال گذشته مناطق سه گانه شهرداری قزوین پانصد و ۷۲ پروانه ساخت و ساز را صادر کرده بودند .

وی تعداد پروانه های صادر شده در مهرماه سال جاری را یکصد و ۱۲پروانه اعلام کرد و افزود: در این مدت در شهرداری منطقه سه، ۴۶ پروانه ، در شهرداری منطقه دو ،۳۶ پروانه و در شهرداری منطقه یک هم ۳۰پروانه صادر شده است .

ضیائی در بخش دیگری از گزارش خود به پایان کارهای صادره از سوی مناطق سه گانه شهرداری قزوین اشاره کرد وگفت : از ابتدای فروردین ماه تا پایان شهریورماه سال جاری تعداد ۴۲۹ پایان کار از سوی شهرداری مناطق سه گانه صادر شده است که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل با عدد ۶۳۰ پایان کار  ،کاهش ۳۱ درصدی را نشان می دهد .

سرپرست معاونت شهرسازی ومعماری شهرداری قزوین با اشاره بر این که در مهرماه سال جاری ۷۴ پایان کار در مناطق سه گانه شهرداری قزوین صادر شده است ، تصریح کرد : در این مدت شهرداری منطقه سه ،۳۷ ، شهرداری منطقه دو ،۲۰ و منطقه یک نیز ۱۷ پایان کار صادر کرده است .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*