۞مرکز مشاوره حال خوب
دکتر کبری درویش پیشه ؛ مشاور خانواده و زوج درمانگر (حضوری و تلفنی ) تلفن هماهنگی و تعیین وقت:09102904758

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان ها » قزوین
  • شناسه : 40762
  • ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۱۷
  • ارسال توسط :
مردم حماسه هشتم تیر را با بصیرت ماندگار خواهند کرد
مردم حماسه هشتم تیر را با بصیرت ماندگار خواهند کرد

مردم حماسه هشتم تیر را با بصیرت ماندگار خواهند کرد

مدیری که برای کشور انتخاب میکنیم باید قدرت اداره بحران را با استفاده از ظرفیت های کشور داشته باشد.

سردار رستمعلی رفیعی آتانی در مراسم معارفه فرمانده جدید با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: جامعه بین المللی گوش های خود را تیز کرده تا بشنوند چه صدای از ایران بلند می شود.

وی با بیان اینکه چشم های دنیا به ملت ایران است، افزود: باید مثل شهدای این خاک دشمن را از نگاه مرموزانه اش به این کشور پشیمان کنیم.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین با اشاره به اینکه از نظر شهدا و مخصوصاً شهید سلیمانی مدیر باید سه ویژگی داشته باشد، بیان کرد: مدیری که برای کشور انتخاب میکنیم باید قدرت اداره بحران را با استفاده از ظرفیت های کشور داشته باشد.

وی با بیان اینکه مدیر باید شجاعت داشته باشد و علاوه بر اینکه خود نمی ترسد، دیگران را نیز نترساند، اضافه کرد: در قاموس شهیدان پرآوازه این کشور نمی توانیم و نمی شود جایی ندارد و این را در این سالها در دفاع مقدس و در جبهه های مقومت اثبات کرده ایم.

سردار رفیعی با بیان اینکه مدیر باید قدرت شناخت دشمن را داشته باشد، تاکید کرد: هرکسی با این خصوصیات به میدان آمد و بر کشور مسلط شد توانست موفقیت های زیادی را کسب کند.

وی در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه آرزوی سپاه این است که جان خود را برای این ملت و آرمان های این ملت تقدیم کند، تاکید کرد: شهیدان سپاه با تقدیم جان خود این را اعلام کرده اند.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین با بیان اینکه مردم حماسه هشتم تیر را با بصیرت ماندگار خواهند کرد، ادامه داد: همه باید همدیگر را به مشارکت بالا ترغیب کنیم و در نهایت و گام بعدی نیز انتخاب اصلح است.

گفتنی است در پایان این مراسم سرهنگ زین العابدین اصلی بیگی به عنوان فرمانده جدید ناحیه تاکستان معرفی شد.