۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آموزش و پرورش » اخبار ملی » حوزه و دانشگاه » دانش و فناوری

پیرو اطلاعیه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱، داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در کنکور ۱۴۰۱ که در زمان مقرر (۱۷ تا ۲۴ مرداد ۱۴۰۱) موفق به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی خود نشده اند، می‌توانند از امروز (سه شنبه ۱۵ شهریور تا پنجشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۱) به انتخاب رشته اقدام کنند.

داوطلبان می‌توانند در روز‌های ۱۵ تا ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org و لینک مربوط به انتخاب رشته آزمون مذکور، با رعایت شرایط، به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی خود اقدام کنند.

این امکان فقط برای افرادی که براساس محتوای کارنامه اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده اند، ولی موفق به انجام دادن انتخاب رشته نشده اند، فراهم شده و بعد از تاریخ ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ تمدید نمی‌شود و هیچ درخواستی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

انتخاب رشته در رشته‌های دارای آزمون عملی و طراحی (رشته‌های علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی و همچنین رشته‌های گروه آزمایشی هنر موضوع اطلاعیه‌های ۲۲ تیر و ۲۳ مرداد) به افرادی توصیه می‌شود که در آزمون عملی این رشته‌ها قبلاً شرکت کرده باشند.

اگر داوطلب رشته‌های دارای شرایط خاص و مصاحبه را انتخاب می‌کند باید توجه داشته باشد در صورت داشتن شرایط و همچنین نمره علمی، همزمان با اعلام نتایج نهایی برای طی مراحل مصاحبه و بررسی صلاحیت معرفی خواهد شد.

داوطلبان می‌توانند سوالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: Request.sanjesh.org یا با شماره تلفن‌های: ۴۲۱۶۳ (کد ۰۲۱) در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*