****** انتشارات رویای آبی
انتشارات رویای آبی آماده چاپ آثار نوقلمان است * چاپ آثار شما در تیراژ محدود* با ما تماس بگیرید 09127814838

  • شناسه : 10899
  • ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
علیرضا بیرانوند بیش ترین رأی را در نظرسنجی AFC دارد
علیرضا بیرانوند بیش ترین رأی را در نظرسنجی AFC دارد

علیرضا بیرانوند بیش ترین رأی را در نظرسنجی AFC دارد

دروازه‌بان تیم ملی ایران به‌عنوان بهترین بازیکن قاره آسیا در تاریخ جام جهانی انتخاب خواهد شد

علیرضا بیرانوند با حمایت ویژه هواداران بیشترین رأی را در نظرسنجی AFC دارد و بهترین بازیکن آسیا در تاریخ جام جهانی شده است.

هفته گذشته سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در یکی دیگر از نظرسنجی‌های خود برای جذب کاربران بیشتر نام ۵ بازیکن قاره کهن را که در تاریخ جام جهانی فوتبال نمایش خارق‌العاده‌ای انجام دادند را معرفی کرد تا از نگاه کاربران این سایت و نه به انتخاب کارشناسان قهرمان قاره آسیا در تاریخ جام جهانی مشخص شد.

در گزارش سایت AFC پارک جی سونگ ستاره  تیم ملی کره جنوبی که در جام‌های جهانی ۲۰۰۲، ۲۰۰۶ و ۲۰۱۰ موفق به گلزنی برابر اسپانیا، فرانسه و یونان شده بود و مقابل ایتالیا و آلمان و بازی‌های درخشانی کرده بود به عنوان اولین چهره شاخص معرفی شد. دومین بازیکن مطروحه در این فهرست سامی الجابر بود که موفق شد در جام‌های جهانی ۲۰۰۲ و ۲۰۰۶ برای تیم ملی عربستان مقابل آفریقای جنوبی و تونس در مجموع ۳ گل بزند. 

تیم کیهیل ستاره پیشین تیم ملی استرالیا نیز در جام‌های جهانی ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ برای کانگوروها مقابل هلند، شیلی، ژاپن، ایتالیا و صربستان گلزنی کرد تا وارد فهرست نظرسنجی AFC شود. کیسوکه هوندا در جام‌های جهانی ۲۰۱۰، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ برای تیم ملی ژاپن به میدان رفت و برابر کامرون، ساحل عاج، سنگال و بلژیک گلزنی کرد تا یکی از بازیکنان نامزد جایزه قهرمان آسیا باشد. آخرین بازیکن موردنظر علیرضا بیرانوند بود که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه توانست با مهار پنالتی کریستیانو رونالدو مانع از شکست تیم ملی ایران برابر پرتغال شود. او برابر مراکش و اسپانیا نیز بازی‌های خوبی انجام داد.

در شرایطی که هنوز فرصت برای شرکت در نظرسنجی به پایان نرسیده می‌توان پیش‌بینی کرد که دروازه‌بان تیم ملی ایران به‌عنوان بهترین بازیکن قاره آسیا در تاریخ جام جهانی انتخاب خواهد شد. بیرانوند با حمایت ویژه کاربران ایرانی که هواداران اصلی باشگاه پرسپولیس هستند ۶۶ درصد آرا را به خود اختصاص داده و کسوکه هوندا با کسب ۲۶ درصد آرا در رده دوم است. سامی الجابر ۷ درصد رأی دارد، پارک جی سونگ و تیم کیهیل هم به ترتیب یک و صفر درصد رأی اخذ کرده‌اند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*