****** انتشارات رویای آبی
انتشارات رویای آبی آماده چاپ آثار نوقلمان است * چاپ آثار شما در تیراژ محدود* با ما تماس بگیرید 09127814838

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » کردستان
  • شناسه : 10780
  • ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰:۱۵
طراح اصلی نقشه فرار از زندان سقز دستگیر شد
طراح اصلی نقشه فرار از زندان سقز دستگیر شد

طراح اصلی نقشه فرار از زندان سقز دستگیر شد

طراح فرار ، در شهر مرزی بانه توسط نیروی انتظامی با تلاش نیروهای اداره اطلاعات و اطلاعات سپاه دستگیر شد.

طراح اصلی نقشه فرار از زندان سقز دستگیر شد؛ تعداد دستگیری‌ها و تسلیمی‌ها به ۵۵ نفر رسید

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان از دستگیری ۵۵ نفر از زندانیان متواری و لیدر و طراح اصلی نقشه فرار از زندان سقز خبر داد.

محمد جباری، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان از جزئیات جدید حادثه زندان این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: پس از فرار ۷۴ زندانی از این زندان، تاکنون ۵۵ نفر از زندانیان متواری توسط «نیروی انتظامی، اداره اطلاعات و اطلاعات سپاه» دستگیر و یا به‌صورت خود تسلیمی، خود را به زندان معرفی کرده‌اند.

وی از دستگیری لیدر و طراح اصلی نقشه فرار از زندان سقز خبر داد و افزود: این متهم اهل سقز و در شهر مرزی بانه توسط نیروی انتظامی با تلاش و کوشش نیروهای اداره اطلاعات و اطلاعات سپاه دستگیر شد.

جباری، ضمن قدردانی ویژه از مردم استان کردستان به‌ویژه شهرستان‌های سقز و بانه بابت همکاری و همراهی نیروهای نظامی، انتظامی و اطلاعاتی در دستگیری زندانیان متواری زندان سقز تصریح کرد: حقیقتاً این عزیزان نقش به‌سزایی در توفیقات حاصل‌شده در راستای دستگیری متهمان داشتند.

وی به جزئیات عفو زندانیان خودتسلیمی زندان سقز اشاره کرد و گفت: این افراد برابر دستورالعمل و بخشنامه جدید از مزایای ارفاقی، تخفیفات قانونی و رأفت اسلامی برخوردار شده و فرار آنان از زندان، مانع عفو جرم‌شان نمی‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان، با اشاره به شناسایی سایر متواریان زندان سقز، به آنان هشدار داد که تا پایان فرصت باقیمانده هفته جاری، خود را به زندان تحویل دهند تا شامل ارفاق و رأفت اسلامی شوند، در غیر این‌صورت پس از دستگیری با متهمان برخورد قانونی و به مجازات جرم جدید محکوم شده و مشمول بخشنامه عفو نخواهند شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*