۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آموزش و پرورش » اخبار ملی » دانش و فناوری
صدور احکام رتبه‌بندی معلمان در مهرماه
صدور احکام رتبه‌بندی معلمان در مهرماه

صدور احکام رتبه‌بندی معلمان در مهرماه

توزیع تغذیه رایگان دانش‌آموزی از هفته آینده آغاز می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش از صدور احکام رتبه‌بندی معلمان در مهرماه خبر داد.

به گزارش” وقایع خبری” یوسف نوری، در حاشیه افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه برکت آبادان که ۵ مهرماه برگزار شد، با اشاره به صدور احکام رتبه‌بندی معلمان از مهرماه اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، احکام رتبه‌بندی همکارانی که تاکنون بارگذاری مدارک خود در سامانه رتبه‌بندی را تکمیل کرده باشند، در مهرماه صادر خواهد شد.

وی با بیان اینکه توزیع تغذیه رایگان دانش‌آموزان مناطق محروم از هفته آینده آغاز خواهد شد، افزود: ابلاغ اعتبار تغذیه رایگان دانش‌آموزی انجام گرفته است و هفته آتی روند توزیع آن به‌صورت دو روز در هفته آغاز می‌شود و اولویت با دانش‌آموزان مناطق محروم خواهد بود و برای این امر تاکنون یک هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است‌.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص جذب نیروی انسانی گفت: یکی  از راهبردهای آموزش و پرورش تأمین نیروی انسانی از طریق دانشگاه‌های جامع کشور است‌.
نوری با بیان اینکه مسأله نیروی انسانی و تأمین نیروی‌های تحولی در آموزش و پرورش یک برنامه اولویت‌دار است، خاطرنشان کرد: احیای تربیت معلم دو ساله برای تأمین نیروی انسانی مناطق مرزی، عشایری و روستایی، استفاده از ظرفیت دانشگاه‌های جامع به‌صورت دو در سه و سه به اضافه یک و همچنین استفاده از تربیت‌شدگان دانشگاه‌های برتر در قالب اعطای بورس معلمی، از جمله مهم‌ترین برنامه‌های مجموعه تعلیم و تربیت کشور در راستای ارتقای شاخص نیروی انسانی است.
نوری ادامه داد: یکی دیگر از برنامه‌های آموزش و پرورش در حوزه نیروی انسانی توجه به جذب نیرو بر اساس پنجره جمعیتی است و تأمین نیروی انسانی ماندگار و توانمند، تحولی و بر مدار سند تحول بنیادین است.

وزیر آموزش و پرورش گفت: در بحث دانش‌آموزان اتباع نیز در سال گذشته بالغ بر ۵۶۰ هزار دانش‌آموز تحت پوشش خدمات آموزشی تربیتی قرار داشتند و امسال نیز دانش‌آموزانی که دارای تأییدیه هستند بدون هیچ مشکلی در مدارس ثبت‌نام شدند و در حال دریافت خدمت هستند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*