****** انتشارات رویای آبی
انتشارات رویای آبی آماده چاپ آثار شما است * چاپ آثار شما در تیراژ محدود* با ما تماس بگیرید 09127814838

موقعیت شما : صفحه اصلی » رادیو و تلویزیون » فرهنگ و هنر
  • شناسه : 19132
  • ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۵
سریال جدید ده‌نمکی کی پخش می‌شود؟
سریال جدید ده‌نمکی کی پخش می‌شود؟

سریال جدید ده‌نمکی کی پخش می‌شود؟

سریال "دادِستان" از نیمه بهمن‌‌ماه با پایان سریال "باخانمان" به آنتن می‌رسد.

سریال “دادِستان” مسعود ده‌‎نمکی با سکانسِ معروف حمله داعش به مجلس از نیمه بهمن‌‌ماه با پایان سریال “باخانمان” به آنتن می‌رسد.

وقایع خبری- سریال “دادِستان” که تصویربرداری‌اش از اول مردادماه آغاز شد، پس از ۳ ماه کار برنامه‌‌ریزی شده با ضبط سکانس‌های خارج از کشور در استانبول ترکیه به پایان رسید.

این مجموعه تلویزیونی کماکان مراحل فنی را می‌گذراند و قرار است “دادِستان” با ۱۷ قسمت، خودش را نیمه بهمن‌ماه به تلویزیون برساند.

بعد از گمانه‌زنی‌های فراوان این مجموعه تلویزیونی فراجناحی اعلام شد و تهیه‌کننده “دادِستان” درباره موضوع سریال این‌چنین توضیح داد: عدالت‌خواهی، نفوذ و مفاسد اقتصادی محور اصلی موضوعات این سریال تلویزیونی‌اند که در قصه‌های فرعی به موضوعات مهم تاریخ معاصر مثل حمله داعش به مجلس هم می‌پردازد.

محمد کاسبی، سیدجواد هاشمی، هومن برق‌نورد، برزو ارجمند، علی سلیمانی، بهنوش بختیاری، سحر قریشی، علیرضا استادی، کاوه سماک‌باشی، اصغر نقی‌زاده، هلیا امامی، رضا توکلی، محمود مقامی، نگار فروزنده، نیما شاهرخ‌شاهی، مجید شهریاری، شیوا خسرومهر، فریبا ترکاشوند، فرج‌الله گل‌سفیدی، ابراهیم کوهخایی، حمید متقی، مختار ثائقی، مریم وانشانی، یاسمن ترابی، مجید قادری و…  از جمله بازیگران این سریال تلویزیونی‌اند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: “دادِستان” سریال تخیّلی است و مربوط به هیچ دولتی نمی‌شود!

در “دادِستان” قرار است به بحث نفوذی‌ها پرداخته شود؛ برای اولین بار سکانس حمله داعش به مجلس نشان داده می‌شود که تصاویر منتشر شده از صحنه فیلمبرداری‌اش گویای اتفاق جذابِ یکی از قسمت‌های سریال جدید مسعود ده‌نمکی است.

کارگردانی که در تلویزیون “دارا و ندار” و در سینما، اخراجی‌های سه‌گانه و معراجی‌ها را چه با نسخه سینمایی و چه نسخه سریالی در کارنامه‌اش دارد. در چند سال اخیر هم مسعود ده‌نمکی را با فیلم سینمایی “رسوایی” ۱ و ۲ می‌شناسند.

سریال تلویزیونی “دادِستان” مسعود ده‌نمکی در ۱۷ قسمت نیمه بهمن‌ماه جایگزین سریال “باخانمان” شبکه سه سیما خواهد شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*