****** انتشارات رویای آبی
انتشارات رویای آبی آماده چاپ آثار نوقلمان است * چاپ آثار شما در تیراژ محدود* با ما تماس بگیرید 09127814838

  • شناسه : 13350
  • ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۹
رکورد قربانیان کرونا با ۲۰۰ فوتی در شبانه روز اخیر شکسته شد
رکورد قربانیان کرونا با ۲۰۰ فوتی در شبانه روز اخیر شکسته شد

رکورد قربانیان کرونا با ۲۰۰ فوتی در شبانه روز اخیر شکسته شد

تاکنون ۲۰۷ هزار نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

سخنگوی وزارت بهداشت از شکسته شدن رکورد قربانیان کرونا در ایران با ۲۰۰ فوتی در شبانه روز گذشته خبر داد و گفت: همچنان ۱۹ استان در شرایط کرونایی قرمز و هشدار قرار دارند.

سیما سادات لاری افزود: استانهای خوزستان، هرمزگان، بوشهر، کرمانشاه، کردستان، ایلام، آذربایجان غربی و شرقی و خراسان رضوی در وضعیت قرمز قرار دارند.
وی گفت: همچنین استانهای تهران، اصفهان، مازندران، گلستان، البرز، کرمان، یزد، سیستان و بلوچستان، همدان و اردبیل در وضعیت هشدار قرار دارند.

وی افزود : از دیروز تا امروز ۱۷ تیر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۶۳۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و هزار و ۴۵۵ نفر بستری شدند.

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۲۴۵ هزار و ۶۸۸ نفر رسید،‌افزود:‌ متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۰۰ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۱ هزار و ۹۳۱ نفر رسید.

خانم لاری افزود: خوشبختانه تاکنون ۲۰۷ هزار نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

سخنگوی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد:  ۳۲۷۰ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند و تاکنون یک میلیون و ۸۴۶ هزار و ۷۹۳ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*