۞مرکز مشاوره حال خوب
دکتر کبری درویش پیشه ؛ مشاور خانواده و زوج درمانگر (حضوری و تلفنی ) تلفن هماهنگی و تعیین وقت:09102904758

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان ها » قزوین
  • شناسه : 40817
  • ۱۱ تیر ۱۴۰۳ - ۷:۲۰
  • ارسال توسط :
رئیس ستاد رسانه و فضای مجازی پزشکیان به پلیس فتا احضار شد
رئیس ستاد رسانه و فضای مجازی پزشکیان به پلیس فتا احضار شد

رئیس ستاد رسانه و فضای مجازی پزشکیان به پلیس فتا احضار شد

در شرایط فعلی جامعه باید تلاش کنیم تا با ایجاد اعتماد عمومی و امنیت، آرامش مردم را تامین کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین از اعلام جرم علیه رئیس ستاد رسانه و فضای مجازی دکتر پزشکیان در قزوین به اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، قاضی حسین رجبی روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: با توجه به فرامین مقاوم معظم رهبری در خصوص خودداری از تخریب نامزدهای انتخاباتی و بیان موضوعاتی که دشمنان کشور را شاد می کند، در روزهای اخیر بارها تذکر داده بودیم با افرادی که قصد تشویش اذهان عمومی را داشته و آرامش و امنیت روانی جامعه را بر هم بزنند، قاطعانه برخورد خواهیم کرد.

  وی ادامه داد: در شرایط فعلی جامعه باید تلاش کنیم تا با ایجاد اعتماد عمومی و امنیت، آرامش مردم را تامین کنیم.  

قاضی رجبی اضافه کرد: متاسفانه در این وضعیت که کشور درگیر انتخابات زودهنگام است، افراد فرصت طلب با انتشار مطالبی در جهت برهم زدن امنیت روانی جامعه قصد تشویش اذهان عمومی را دارند.  

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین خاطر نشان کرد: به همین منظور و در راستای صیانت از امنیت روانی جامعه، ضمن اعلام جرم، برای این فرد پرونده قضایی تشکیل و نامبرده جهت ارائه توضیحات به توسط دادستانی به پلیس فتا احضار شد.  

سید مصطفی جعفری هم اکنون به عنوان رئیس ستاد رسانه و فضای مجازی دکتر پزشکیان در قزوین در سمت خبرنگار ایلنا، مدیرمسئول تیتر قزوین و رئیس خانه مطبوعات استان قزوین مشغول فعالیت است.