۞مرکز مشاوره حال خوب
دکتر کبری درویش پیشه ؛ مشاور خانواده و زوج درمانگر (حضوری و تلفنی ) تلفن هماهنگی و تعیین وقت:09102904758

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ملی » سینما و تئاتر » فرهنگ و هنر
  • شناسه : 40829
  • ۱۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۳
  • ارسال توسط :
دعوت انجمن تهیه‌کنندگان سینما به مشارکت در انتخابات
دعوت انجمن تهیه‌کنندگان سینما به مشارکت در انتخابات

دعوت انجمن تهیه‌کنندگان سینما به مشارکت در انتخابات

انجمن تهیه‌کنندگان سینمای ایران مردم و به‌ویژه هنرمندان را به مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

در متن دعوتنامه انجمن تهیه‌کنندگان سینمای ایران آمده است: «ملت بزرگ ایران نیک می‌داند انتخابات سرنوشت‌ساز پیش‌رو نقش تعیین‌کننده‌ای در ترسیم آینده کشور داشته و هرگونه بی‌تفاوتی، سهل‌انگاری و کوتاهی نسبت به آن، زیان‌بار خواهد بود.

امروز باید پذیرفت رفع نارضایتی عمومی حاکم بر کشور، مشکلات فراوان صنفی و برخوردهای غیرفرهنگی با پدیده‌های فرهنگی، فیلترینگ و هرگونه اراده در تغییر شرایط فعلی، تنها از طریق صندوق‌های رأی میسر است و بی‌تفاوتی و عدم مشارکت در انتخابات، ضمن تثبیت وضع موجود، خسارت‌های جبران‌ناپذیری را بر ملت و کشور وارد خواهد ساخت.

ما بر این باوریم که تحقق عدالت اجتماعی و رفاه ملت شایسته ایران در گرو مشارکت در این انتخابات است و این انتخابات فرصت بزرگی برای حاکمیت است تا خواسته‌های به حق و مطالبات و آرمان‌های زمین مانده ملت را مورد توجه قرار دهد. اکثریت هیأت مدیره انجمن تهیه‌کنندگان مستقل سینمای ایران متواضعانه و در عین حال مصرانه از عموم مردم فهیم و موقعیت‌شناس کشور، خصوصا هنرمندان عزیز و فرهیخته دعوت می‌نماید در این شرایط حساس به هیچ‌وجه از حق خود صرف‌نظر نکرده و با  عدم مشارکت مؤید وضع فعلی نشوند. بیایید سرنوشت خود را به دست گرفته و دست در دست هم با انتخابی آگاهانه مسیر تغییر و پیشرفت کشور را فراهم سازیم.»

مرحله دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری جمعه ۱۵ خردادماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*