****** انتشارات رویای آبی
انتشارات رویای آبی آماده چاپ آثار نوقلمان است * چاپ آثار شما در تیراژ محدود* با ما تماس بگیرید 09127814838

موقعیت شما : صفحه اصلی » تغذیه » جامعه » قزوین » کشاورزی
  • شناسه : 4949
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
دشمن جنگ اقتصادی همه جانبه ای را علیه کشور ما شروع کرده است
دشمن جنگ اقتصادی همه جانبه ای را علیه کشور ما شروع کرده است

دشمن جنگ اقتصادی همه جانبه ای را علیه کشور ما شروع کرده است

با وجود تحریم های همه جانبه خوشبختانه در حوزه رونق تولید نسبت به سالهای گذشته موفق تر عمل کرده ایم

همایش روز ملی دامپزشکی با حضور علیرضا رفیعی پور ، رئیس سازمان دامپزشکی کشور؛ محمدرضا صفری ، رئیس نظام دامپزشکی؛ هدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین؛ فاطمه خمسه، رئیس سازمان جهاد کشاورزی و جمعی از دامپزشکان و فعالان بخش دامپروری و صنایع وابسته در قزوین برگزار شد .

رئیس سازمان دامپزشکی کشور در این مراسم ضمن گرامی داشت هفته دامپزشکی گفت :‌ در سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در موضوع اقتصاد مقاومتی، دو موضوع بهره وری و امنیت غذایی به وزارت جهاد کشاورزی محول شد و با تلاش های صورت گرفته امروز به خوداتکایی و خودکفایی در تولید فرآورده های خام دامی دست یافته ایم.

وی با تاکید بر این مطلب که دشمن جنگ اقتصادی همه جانبه ای را علیه کشور ما شروع کرده است و با تحریم های حداکثری تلاش می کند به نظام آسیب بزند. تصریح کرد: با وجود تحریم های همه جانبه خوشبختانه در حوزه رونق تولید نسبت به سالهای گذشته موفق تر عمل کرده ایم و بسیاری از چالش ها برطرف شده است.

رفیعی پور بیان کرد: تولیدات فرآورده‌های دامی کشور پیش از تحریم ها چهار میلیون تن بود که در حال حاضر این میزان از مرز ۱۵ میلیون تن عبور کرده که این امر مسئولیت مهمی را در حوزه امنیت غذایی بر عهده سازمان دامپزشکی قرار داده است.

وی یادآور شد: تشکل های مدیریت دامپزشکی کشور خود را به مدیریت بهداشتی مجهز کرده اند تا سیاست های مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی تحقق یابد و ایران بتواند در چشم انداز ۱۴۰۴  در حوزه اقتصادی به رتبه یک منطقه تبدیل شود.

رفیعی پور ادامه داد: این امر با همراهی دستگاه های حاکمیتی در قوای سه گانه با جوان گرایی، واگذاری امور به مردم و افزایش دانش محقق خواهد شد.

وی اظهار داشت:‌ ‌این سازمان با تکیه بر خانواده ۴۰ هزار نفری خود نسبت به مسئولیت سنگین و حیاتی خود در راستای تامین غذای سالم عمل می کند.

رفیعی پور، رسالت سازمان دامپزشکی کشور در گام دوم انقلاب را خودکفایی در حوزه سلامت غذایی و رونق تولیدات دامی عنوان کرد.

از دیگر سخنرانان این همایش دکتر محمد رضا صفری ، رئیس نظام دامپزشکی وهدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین بود .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*