۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ملی
دستگاه‌ها در رسیدگی به موضوع مهسا امینی تسریع کنند
دستگاه‌ها در رسیدگی به موضوع مهسا امینی تسریع کنند

دستگاه‌ها در رسیدگی به موضوع مهسا امینی تسریع کنند

باید راه سعادت و پیشرفت را زیر پرچم انقلاب و ولایت ادامه دهیم.

حجت الاسلام و المسلمین حکمتعلی مظفری، رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور جلسه هیئت عمومی دیوان عدالت اداری، ضمن عرض تسلیت به خانواده مهسا امینی گفت: از آنجا که خاطر مردم عزیز از این اتفاق تاثر بار جریحه دار شده، دستگاه‌های ذیربط در خصوص روشن شدن ابعاد این موضوع و اطلاع به افکار عمومی تسریع کنند.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: باید اصل قضیه روشن شود و در صورت احراز بروز تخلف، باید تمامی ابعاد آن بررسی شود و با عوامل این اتفاق، برخورد قانونی لازم صورت پذیرد.

حکمتعلی مظفری

حجت الاسلام و المسلمین مظفری در تبیین تفاوت اعتراض و اغتشاش و آشوب اظهار داشت: دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران برای ناامن کردن کشور در هر مقطع و زمانی برنامه دارند و مترصد فرصتی هستند تا نقشه‌های خود را عملی سازند و از فوت خانم امینی نیز در حال بهره برداری به نفع خود هستند.

وی افزود: مردم مراقب باشند و فریب جریانات انحرافی را نخورند و برای این موضوع نباید اصل نظام را هدف قرار داد. دشمن با هدایت این جریان و انحراف آن به سمت خواسته‌ها و نقشه‌های شوم خودشان، سعی در تفرقه افکنی و ارائه رفتار‌های ساختارشکنانه و ضدیت با نظام را دارند.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به تقدیم ۲۵۰ هزار شهید برای انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: شخصیت‌های بزرگی مانند حضرت امام (ره) به عنوان بنیانگذار این انقلاب و نظام و مقام معظم رهبری را چطور می‌شود به خاطر موضوعی که در حال بررسی می‌باشد، مورد هدف قرار داد و اصل نظام را زیر سوال برد. باید دشمن‌شناس بوده و در راه شهدای انقلاب و آرمان‌های آن‌ها حرکت کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری در پایان با بیان اینکه باید راه سعادت و پیشرفت را زیر پرچم انقلاب و ولایت ادامه دهیم، گفت: شهدا با نثار جان خود درخت تنومند انقلاب را آبیاری کردند و اکنون نیز وظیفه اصلی ما پاسداری از خون شهدا و تداوم راه آن‌ها برای صیانت از آرمان‌های انقلاب و نظام است تا زمانی که این پرچم به دست صاحب آن، امام زمان (عج) تحویل داده شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*