****** انتشارات رویای آبی
انتشارات رویای آبی آماده چاپ آثار شما است * چاپ آثار شما در تیراژ محدود* با ما تماس بگیرید 09127814838

موقعیت شما : صفحه اصلی » ورزش ایران
  • شناسه : 20503
  • ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۸
خطیبی: افتخار می‌کنم که سرمربی تراکتور شدم
خطیبی: افتخار می‌کنم که سرمربی تراکتور شدم

خطیبی: افتخار می‌کنم که سرمربی تراکتور شدم

به خاطر نام تراکتور با کسی تعارف ندارم و نام تراکتور از هر چیزی برای من مهم‌تر است.

سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور درباره حضورش در این تیم تبریزی توضیحاتی را بیان کرد. رسول خطیبی سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور در حاشیه  نخستین  حضورش در تمرینات این تیم تبریزی اظهار کرد: من از مجموعه باشگاه تراکتور از جمله زنوزی مالک، الیاسی رئیس هیئت مدیره، سیاح مدیرعامل و رحیمی معاون ورزشی باشگاه تراکتور تشکر می‌کنم که من را به عنوان سرمربی این تیم انتخاب کردند.

وی ادامه داد :افتخار می‌کنم که سرمربی تراکتور شدم. من قبلا اینجا بودم.

او ادامه داد: من از پیشکسوتان تراکتور و مردم تبریز رخصت می‌طلبم. مطمئن باشید به خاطر نام تراکتور با کسی تعارف ندارم و نام تراکتور از هر چیزی برای من مهم‌تر است. تمام عوامل باید کنار تیم باشند.
خطیبی گفت: تاکنون لیست ورودی و خروجی به باشگاه تراکتور ندادم و انشاالله بعد از تمرین جلسه‌ای با مسئولان باشگاه برگزار می‌کنم. فقط صبح به پیام بابایی زنگ زدم و بعد از صحبت‌های انجام شده او قراردادش را با تیم تراکتور منعقد کرد و بعد از جلسه امروز لیست نقل و انتقالاتی را به باشگاه می‌دهم تا مسئولان به جمع بندی برسند. امیدوارم یک تیم قوی و قدرتمند برای بازی‌های نیم فصل دوم روانه زمین مسابقات کنیم تا سربلند باشیم.او در پایان گفت: من از مردم اراک، مسئولان ورزش استان مرکزی، هواداران آلومینیوم اراک و بازیکنان که با همه وجود بازی کردند تشکر می‌کنم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*