۞مرکز مشاوره حال خوب
دکتر کبری درویش پیشه ؛ مشاور خانواده و زوج درمانگر (حضوری و تلفنی ) تلفن هماهنگی و تعیین وقت:09102904758

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ملی » قزوین
  • شناسه : 37620
  • ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۴
  • ارسال توسط :
جبهه امروز  اقتصادی است که دشمن همه ظرفیت های خود را پای کار آورده است
جبهه امروز  اقتصادی است که دشمن همه ظرفیت های خود را پای کار آورده است

جبهه امروز اقتصادی است که دشمن همه ظرفیت های خود را پای کار آورده است

اگر فرماندهان دفاع مقدس را هر کشوری داشته باشند از آنان اسطوره می سازند.

سردار رستمعلی رفیعی آتانی در جمع کارکنان نیروگاه شهید رجایی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: زمانی کشور نا امن می شود که دشمن هویت ملت و روحیه جهاد و شهادت را بگیرد، جنگ و نوع درگیری ما متفاوت است، دلیل بهانه جنگ اروند و قرارداد الجزایر نبود، آمریکایی ها حیاط سیاسی و خلوت خویش را از دست دادند.پادشاهان و سلاطین منطقه را عمله خود قرار داده بودند.

آتانی افزود: آمریکا پایگاه نظامی برای مقابله با شوروی در ایران تأسیس کرده بود و پایگاه اقتصادی عربستان را برای چپاول نفت و ثروت الگو معرفی کردند. انقلاب مصر انقلاب کرد اما یک سالگی انقلاب را ندید، همین برنامه و سناریو را برای ایران در ۲۲ بهمن پیاده کردند اما بختیار که با همکاری آمریکا کودتای نظامی کرد و فرودگاه های بسته بود امام دستور شکستن کودتا را صادر کرد و روح بلند امام که متصل به قدرت لایزال الهی بود توانست بر مکر دشمنان و آمریکا غلبه کند.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) تاکید کرد: به اسناد جنگ مراجعه کنید، مک فارلین بعد از مقاومت ملت ایران به تهران آمد و دزدانه به تهران آمد تا صلح را  گدایی کند و حیثیت جهانی آمریکا بر باد رفت. جنگ با درایت امام در نقطه غرور آفرین پیروزی را برای ملت رقم زد در جنگ تحمیلی ما از کشورهای مختلف دنیا اسیر جنگی داشتیم و قدرتهای بزرگ دنیا در برابر ایران صف آرایی کردند.

وی اظهار داشت: اگر فرماندهان دفاع مقدس را هر کشوری داشته باشند از آنان اسطوره می سازند، بعد از جنگ فرماندهان ارتش یوگسلاوی به تهران آمدند و ما  طرح های عملیات را  تشریح می کردیم اغلب فرماندهان جوان بودند و فرمانده ارتش یوگسلاوی گفت؛ من به اندازه سن شما تجربه دارم این اختیارات را به من ندادند  سردار فضلی در پاسخ گفت: بله ما هم کوچک بودیم امام امت به فرزندانش اختیار و بزرگی داد و اعتماد کرد. فرزندان شما در سپاه پاسداران بیدار و آماده هستند هر نفتکشی که دشمنان توقیف می کردند  ده تا نفتکش توقیف می کردیم.

 آتانی افزود: در حقیقت جبهه امروز اقتصادی است که دشمن همه ظرفیت های خود را پای کار آورده است. نفس کارگر مقدس  و مجاهد است و در حقیقت اول کارگر عالم خداست و شما در سلسله این جریان قرار دارید. بیست سال پیش به بهانه زدن برج های دوقلو دنیا را بسیج کردند تا تروریسم هوایی که تحت حمایت طالبان هستند از بین ببرند و با ائتلاف جهانی مبارزه با تروریسم به افغانستان حمله کردند و کشوری که در برابر آمریکا نه پادگان داشت نه گلوله ای شلیک کرد به بهانه حذف تروریسم و طالبان  به افغانستان حمله کرد و امروز بعد از بیست سال افغانستان در اختیار طالبان است وقتی آمریکا حریف طالبان نشد حتما در برابر عظمت ملت ایران نمی تواند مقاومت کند.

 فرمانده سپاه صاحب الامرعج در پایان افزود: دولت با تمام توان کار می کند و حرکت امید بخش است لذا در گزارشاتی که به رهبر انقلاب دادند ابراز رضایت کردند و فرمودند؛ همه این گزارشات و کارها عالی و مورد قبول است اما مردم باید در سفره خود احساس کنند و نتیجه حاصل را ببینند.