۞مرکز مشاوره حال خوب
دکتر کبری درویش پیشه ؛ مشاور خانواده و زوج درمانگر (حضوری و تلفنی ) تلفن هماهنگی و تعیین وقت:09102904758

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار استانی » استان ها » قزوین
  • شناسه : 39308
  • ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۰۱
  • ارسال توسط :
تمام توفیقات در جبهه مقاومت مرهون رزمندگان دوران دفاع  مقدس است
تمام توفیقات در جبهه مقاومت مرهون رزمندگان دوران دفاع  مقدس است

تمام توفیقات در جبهه مقاومت مرهون رزمندگان دوران دفاع مقدس است

با پیروزی انقلاب اسلامی از ذلت و حقارت به آزادی و استقلال رسیدیم .

مشاور ارشد فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مقام معظم رهبری تاکید بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دارند، گفت: شرکت در انتخابات واجب شرعی است و عزت و عظمت انقلاب اسلامی در سایه مشارکت گسترده مردم در انتخابات رقم می‌خورد.

سردار ابراهیم جباری صبح امروز جمعه در مراسم یادواره شهدای شهرستان آبیک که در سالن ۹ دی سپاه ناحیه امام صادق علیه السلام شهرستان آبیک برگزار شد، گفت: وحشت امروز قدرت‌های عالم از جامعه ایمانی به دلیل اخلاص، صداقت جانانه، عاشقانه و خالصانه ملت ایران در مسیر اسلام و ولایت، مجاهدت و ایستادگی است که باید گفت رمز پیروزی، صداقت است.

وی افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی از ذلت و حقارت به آزادی و استقلال رسیدیم و امروز اگر قدرتی در برابر ما کلمه‌ای برخلاف اعتقادات و باورها بگوید ، جوابش را می‌دهیم، موشک بزند موشک می‌زنیم و برخورد کنند ما هم برخورد مضاعف می‌کنیم.

فرمانده پیشین سپاه ولی امر(عج) ادامه داد: ۷۰ تا ۸۰ درصد مشکلات کشور مربوط به تحریم و ۲۰ تا ۳۰ درصد مشکلات، ضعف‌هایی است که در دولت‌ها وجود داشته که باید اصلاح و ریشه‌ای حل شوند.

سردار جباری ایمان را مهمترین عامل قدرت، تحرک و شجاعت ذکر و خاطرنشان کرد: امامین انقلاب در حد اعلی به اسلام و نظام خدمت کرده‌اند و با عبادت‌های شبانه و وصل به منبع قدرت الهی، بسیار تلاش کردند با شجاعت و استقامت در برابر دشمنان بایستند و قدرت‌های پوشالی را سرجایشان بنشانند.

وی با بیان اینکه دشمن درصدد کم رنگ کردن حضور مردم در انتخابات است، اذعان کرد: مقام معظم رهبری تاکید موکد بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دارند که شرکت در انتخابات واجب شرعی است و عزت و اقتدار و عظمت انقلاب در سایه مشارکت گسترده مردم در انتخابات رقم می‌خورد و مردم با حضور پرشور و گسترده در انتخابات باید چشم دشمنان را کور کنند و جایگاه رفیع انقلاب و نظام را ارتقا ببخشند.

این مقام ارشد نظامی با ذکر اینکه مرهون و مدیون خون پاک شهدا هستیم و برای انقلاب خون دلها خورده ایم، افزود: باید انقلاب را حفظ کنیم، وظایفمان را به نحو احسن انجام دهیم و قدر امامین انقلاب و شهدا را بدانیم تا گرفتار بردگی و بندگی بیگانگان نشویم.

مشاور ارشد فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: محور مقاومت با هدایت‌های رهبر فرزانه، طراحی و معماری شد، به عبارتی باید گفت صاحب فکر و نظریه پرداز حرکت وسیع جبهه بزرگ مقاومت حضرت آقا روحی فداه هستند و سردار دلها محور مجاهدت و فرمانده میدان بود و رزمندگان بسیاری در لبنان ، عراق، یمن و سوریه زیر نظر او سازمان‌دهی شدند. ‌

سردار جباری اضافه کرد: امروز اسراییل از هم پاشیده و ستون فقرات این اسطوره پوشالی در هفتم اکتبر فرو ریخت، سیستم اطلاعاتی آن مضمحل شده و به کل تمدن مدرن غرب و مدعیان حقوق بشر ضربه مهلکی وارد شده است.

وی خاطرنشان کرد: در چند سال اخیر، مقام معظم رهبری ۳۰۰ مرتبه در خصوص فضای مجازی مطالبی ایراد کردند و ۱۳ مرتبه هم در چند ماه اخیر در زمینه جهاد تبیین فرمایشاتی بیان کردند. این در حالی است که جنگ ترکیبی ( شناختی_ادراکی) دشمن نوع تکامل یافته و اثرگذار جنگ نرم است و توسط رسانه‌های سایبری در فضای مجازی در حال انجام است و دشمن مطابق خاص خود با تحریف، تخریب و دروغ مطالب و برنامه‌های مد نظر خود را پیاده می‌کند و مردم را بدون اینکه متوجه شوند به تدریج تغییر می‌دهد.

این مقام ارشد نظامی بیان کرد: دشمن درصدد است با تغییر افکار عمومی، گسست نسلی، هویت زدایی، هویت سازی، تغییر سبک زندگی، ترویج بی بند و باری و غیره ملت ایران و جوانان را هدف قرار داده است. باید گفت در جنگ شناختی، دشمن باورها و اعتقادات را هدف قرار داده که باید مراقب دشمن باشیم و در فضای مجازی با دشمن مقابله کنیم تا جوانان را به انحراف نکشانند.

مشاور ارشد فرمانده کل سپاه پاسداران در پایان اذعان کرد: شهدای دفاع مقدس، امنیت، حرم و سلامت با اقتدا به شهدای کربلا در صحنه‌های مختلف حضور یافتند؛ تمام توفیقات در جبهه مقاومت مرهون رزمندگان دوران دفاع مقدس است و باید تلاش شود روحیه مقاومت، شجاعت، ایثار، ایستادگی و فداکاری به نسل جوان دمیده شود و جوانان شجاع و انقلابی برای نظام پرورش یابند.