****** انتشارات رویای آبی
انتشارات رویای آبی آماده چاپ آثار شما است * چاپ آثار شما در تیراژ محدود* با ما تماس بگیرید 09127814838

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار بین المللی » بهداشت و درمان » درمان
  • شناسه : 16085
  • ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۷
ترامپ دیگر ناقل ویروس کرونا نیست
ترامپ دیگر ناقل ویروس کرونا نیست

ترامپ دیگر ناقل ویروس کرونا نیست

ترامپ : داروهای لازم را برای بیماران کرونایی تولید خواهیم کرد.

رئیس جمهوری آمریکا  برای نخستین بار پس از مبتلا شدن به بیماری کووید ۱۹ با حضور در بالکن کاخ سفید برای حاضران سخنرانی کرد.
دونالد ترامپ در آغاز سخنرانی خود گفت که احساس خوبی دارد و بهبود یافته است.مایه افتخار است که به شما خیر مقدم بگویم. من این تظاهرات مسالمت‌آمیز در کاخ سفید را در حمایت از زنان و مردان در نیروهای انتظامی و تمامی کسانی می‌دانم که با ما همکاری خوبی دارند.

وی در ادامه گفت، ملت «ویروس چینی» را از بین خواهد برد و داروهای لازم برای بیماران را تولید خواهیم کرد.رئیس جمهوری آمریکا همچنین گفت که واکسن کرونا به زودی در مقیاس گسترده تولید و توسط ارتش به سرعت توزیع خواهد شد.دونالد ترامپ تاکید کرد که به زودی ویروس کرونا «محو» خواهد شد.وی همچنین تصریح کرد که به جنگ‌های بی‌پایان خاتمه داده و نیروها را به کشور بازمی‌گرداند.دونالد ترامپ در این سخنرانی از هواداران خود خواست به آمریکایی‌های آفریقایی و لاتین‌تبار برای رای دادن در روز سوم نوامبر کمک کنند.

سخنرانی  دونالد ترامپ به مثابه نخستین گام او برای از سرگیری فعالیت‌های انتخاباتی محسوب می‌شود.رئیس جمهوری آمریکا قرار است این هفته  در برنامه‌های انتخاباتی در ایالت‌های فلوریدا، پنسیلوانیا و آیووا شرکت کند.شان کانلی، پزشک دونالد ترامپ چند روز پیش گفت که او دوره درمانی خود برای ابتلا به کووید۱۹ را به طور کامل گذارنده است و از روز شنبه می‌تواند فعالیت‌های عمومی خود را از سر بگیرد.در همین حال، شان کانلی در بیانیه‌ای اعلام کرد که دونالد ترامپ دیگر ناقل ویروس کرونا نیست.در بیانیه پزشک کاخ سفید آمده است، هم اینک دونالد ترامپ براساس استانداردهای ارائه شد توسط مرکز کنترل و پیشگیری بیماری‌های آمریکا می‌تواند به قرنطینه خود پایان دهد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*