****** انتشارات رویای آبی
انتشارات رویای آبی آماده چاپ آثار شما است * چاپ آثار شما در تیراژ محدود* با ما تماس بگیرید 09127814838

موقعیت شما : صفحه اصلی » رادیو و تلویزیون » قزوین
  • شناسه : 22914
  • ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۴
برگزاری آیین سنتی گلریزان در ویژه برنامه افطار شبکه قزوین
برگزاری آیین سنتی گلریزان در ویژه برنامه افطار شبکه قزوین

برگزاری آیین سنتی گلریزان در ویژه برنامه افطار شبکه قزوین

در برنامه امسال قصد بر این است تا زمینه آزدی زندانیان تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان فراهم شود.

آیین سنتی گلریزان هر شب در ویژه برنامه افطار «ماه من» صدا و سیمای مرکز قزوین برگزار می‌شود.
برگزاری آیین سنتی گلریزان در ویژه برنامه افطار شبکه قزوین

به گزارش “وقایع خبری” ، علی رحیمی مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: مردم شریف استان قزوین از دیرباز بر اساس روحیه انسان‌دوستانه و تکریم و نوع دوستی خود همواره گره‌گشایی از یکدیگر را وظیفه انسانی خود می‌دانستند و یکی از حوزه‌هایی که مردم در آن نقش بسزایی دارند؛ آیین سنتی گلریزان است.

وی افزود: برمبنای این سنت حسنه، صدا و سیمای مرکز قزوین با همکاری ستاد دیه استان قزوین، کمیته امداد و همراهی خیران زمینه آزادی بسیاری از زندانیان جرایم غیرعمد را فراهم کرد که این مهم در ویژه برنامه افطار «ماه من» در قالب بخش‌های متنوع روی آنتن شبکه قزوین می‌رود.

مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین به بخش‌هایی از برنامه تلویزیونی «ماه من» که باعث جلب مشارکت‌های مردمی در این زمینه می‌شود اشاره کرد و افزود: در بخشی از برنامه چهره‌های سرشناس کشوری همچون: بازیگران، ورزشکاران و فوتبالیست‌ها حضور می‌یابند و ضمن گفتگو با مجری از مخاطبان برای شرکت در این گلریزان دعوت می‌کنند.

رحیمی افزود: همچنین در بخش دیگر برنامه با حضور یک میهمان خیر صندوقچه آرزو‌های کودکان نیازمند باز می‌شود و میهمان برنامه که یکی از خیران استان است، آرزوی نوشته شده در کاغذ را برای آن کودک برآورده می‌کند.

مدیرعامل ستاد دیه استان قزوین هم گفت: با توجه به اینکه رسانه‌های جمعی به ویژه صدا و سیما نقش مهمی در شکل دهی و هدایت پویش‌های خیرخواهانه و کمک‌های مردمی بر عهده دارند؛ ویژه برنامه سال گذشته افطار صدا و سیمای مرکز قزوین که با محوریت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد روی آنتن رفت، توانست گام مهمی در جلب مشارکت‌های آحاد مختلف جامعه بردارد، بطوریکه در ماه رمضان پارسال ۲۱۳ زندانی آزاد شدند و زمینه آزادی زندانیان بدهکار تا سقف ۵۰ میلیون تومان فراهم شد.

عبدیان افزود: در برنامه امسال قصد بر این است تا زمینه آزدی زندانیان تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان فراهم شود بر همین اساس میزان کمک‌های مردمی در ۱۴ روز ابتدای رمضان مبلغ ۷۱۰ میلیون تومان بوده است.

به گفته او، در حال حاضر ۱۵۰ زندانی جرائم غیر عمد با ۱۵ میلیارد تومان چشم انتظار کمک‌های مردم استان قزوین هستند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*