۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » قزوین
پیکر مطهر مادر شهیدان علی و حمید محمدرضایی تشییع شد
پیکر مطهر مادر شهیدان علی و حمید محمدرضایی تشییع شد

پیکر مطهر مادر شهیدان علی و حمید محمدرضایی تشییع شد

حاجیه خانم پری مرادی مادر بزرگوار شهیدان علی و حمید محمدرضایی دار فانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست. پیکر مطهر این مادر شهید امروز یکشنبه بیست و نهم آبان ماه، ساعت ۱۰ صبح از گلزار شهدای شهر شال به سمت قطعه ایثارگران تشییع و به خاک سپرده می‌شود.گفتنی است شهید علی محمدرضایی، […]

حاجیه خانم پری مرادی مادر بزرگوار شهیدان علی و حمید محمدرضایی دار فانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

تشییع پیکر مطهر مادر شهیدان علی و حمید محمدرضایی


پیکر مطهر این مادر شهید امروز یکشنبه بیست و نهم آبان ماه، ساعت ۱۰ صبح از گلزار شهدای شهر شال به سمت قطعه ایثارگران تشییع و به خاک سپرده می‌شود.
گفتنی است شهید علی محمدرضایی، یکم شهریور ماه سال ۱۳۴۵ در شال از توابع شهرستان بوئین‌زهرا به دنیا آمد.
این شهید بزرگوار به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت، چهارم دی ماه سال ۱۳۶۵ در ام‌الرصاص عراق بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید، پیکرش مدت‌ها در منطقه برجا ماند و خرداد ماه سال ۱۳۹۶ پس از تفحص در گلزار شهدای زادگاهش به خاک سپرده شد.
در بخشی از وصیت‏نامه شهید علی محمدرضایی آمده است: «… باید فدای دین اسلام و پاسداری از آن شد. علی(ع) می‌فرماید: «جهاد دَری از دَرهای بهشت است، که روی بندگان خاص خدا باز می‌شود.» پس سعی کنید این لیاقت را در خود به وجود آورید تا بتوانید در جهاد مقدس اسلام علیه کفر پیروز شوید …»
همچنین برادرش، شهید حمید محمدرضایی، یکم مهر ماه سال ۱۳۵۰ در شال از توابع شهرستان بوئین‌زهرا به دنیا آمد، سال ۱۳۶۸ ازدواج کرد و دارای ۲ پسر و یک دختر بود.
وی عضو رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که با حضور در عملیات‌های مختلف در طول دفاع مقدس به صحنه آمد و پس از دوران جنگ تحمیلی، شهریور ماه سال ۱۳۹۰ برای مقابله با گروهک تروریستی پژاک به مناطق غربی کشور اعزام شد و با این گروهک مبارزه کرد.
همچنین این شهید بزرگوار با آغاز بحران سوریه در سال ۱۳۹۱ به عنوان مستشار نظامی و مدافع حرم عازم سوریه شد.
وی در سال ۱۳۹۳ با سمت مسئول عملیات تیپ ۸۲ صاحب‌الامر(عج) استان قزوین و با درجه سرهنگ تمامی بازنشسته شد، اما مجددا سال ۱۳۹۴ و داوطلبانه عازم سوریه شده و سرانجام ۲۴ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ در درگیری با تکفیری های داعش در سوریه مفقودالاثر گردید و پس از گذشت ۴ سال پیکر مطهرش در اسفند ماه سال ۱۳۹۷ شناسایی و در زادگاهش تشییع و به خاک سپرده شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*