۞مرکز مشاوره حال خوب
دکتر کبری درویش پیشه ؛ مشاور خانواده و زوج درمانگر (حضوری و تلفنی ) تلفن هماهنگی و تعیین وقت:09102904758

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ملی » ریاست جمهوری » سیاست
  • شناسه : 39914
  • ۰۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۸:۰۹
  • ارسال توسط :
همه بخش‌های تولیدی مخاطب شعار سال هستند
همه بخش‌های تولیدی مخاطب شعار سال هستند

همه بخش‌های تولیدی مخاطب شعار سال هستند

رئیس جمهور همه بخش‌های تولیدی را مخاطب اصلی شعار سال خواند .

نخستین نشست تیم اقتصادی دولت در سال ۱۴۰۳، دیروز یکشنبه، پنجم فروردین ماه، به ریاست حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی و با حضور اعضای اقتصادی دولت برگزار شد.

در این جلسه دبیر ستاد اقتصادی دولت گزارشی از شاخص‌های رشد اقتصادی، اشتغال، تورم در سال گذشته و میزان تحقق شعار سال ۱۴۰۲ ارائه و ابعاد و راه‌های تحقق شعار سال ۱۴۰۳ در زمینه جهش تولید با فراهم کردن زمینه‌های مشارکت مردم را تبیین کرد.

بیان نکاتی در مورد میزان تحقق درآمد‌های ارزی کشور، تخصیص اعتبارات طرح‌های عمرانی، زمینه‌های جذابیت‌بخشی به تولید و صادرات و مشوق‌های لازم در این زمینه و ضرورت‌های سرمایه‌گذاری در بخش‌های زیربنایی از جمله محور‌های مطرح شده در این جلسه بود.

رئیس جمهور در این جلسه با اشاره به شعار سال ۱۴۰۳ و تبیین ضرورت‌ها و الزامات برنامه‌ریزی برای تحقق جهش تولید، همه بخش‌های تولیدی از جمله نفت، کشاورزی، نیرو، صنعت و معدن را مخاطب اصلی شعار سال خواند و کنترل عواملی را که در شاخص‌های اقتصادی اختلال ایجاد می‌کنند، ضروری دانست.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی حمایت کامل از تولید کالا‌های اساسی و ایجاد ثبات و آرامش در این بخش را سیاست اصولی و قطعی دولت دانست و بر ضرورت توجه جدی به افزایش بهره‌وری در بخش‌های مختلف تاکید کرد.