۞مرکز مشاوره حال خوب
دکتر کبری درویش پیشه ؛ مشاور خانواده و زوج درمانگر (حضوری و تلفنی ) تلفن هماهنگی و تعیین وقت:09102904758

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان ها » سیاست » شهرداری » شوراهای شهر و روستا » قزوین
  • شناسه : 39639
  • ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۸
  • ارسال توسط :
مدیریت شهری پیگیر اخذ تسهیلات بانکی برای اجرای پروژه های کلان باشد
مدیریت شهری پیگیر اخذ تسهیلات بانکی برای اجرای پروژه های کلان باشد

مدیریت شهری پیگیر اخذ تسهیلات بانکی برای اجرای پروژه های کلان باشد

برای اجرای پروژه های کلان به دنبال استفاده از تسهیلات بانکی کلان باشیم .

به منظور اجرای پروژه های کلان در شهر قزوین ضرورت دارد تا مدیریت شهری به دنبال اخذ تسهیلات بانکی باشد.

علی فرمانی درجلسه بررسی بودجه پیشنهادی شهرداری قزوین با بیان این مطلب گفت: با توجه به اینکه طی سال گذشته بدهی های شهرداری به بانک شهر تسویه شد ضرورت دارد تا برای اجرای پروژه های کلان به دنبال استفاده از تسهیلات بانکی کلان باشیم و در این راستا مدیریت شهری باید با استفاده از ظرفیت سهام بانک شهر و سایر بانکها این موضوع را در دستور کار قرار دهد.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین افزود: پیشنهاد می شود برای سال آتی مبلغ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی اخذ شود .

فرمانی همچنین تاکید کرد: در بودجه سال آتی خرید نردبان بلند مرتبه با اعتبار بالغ بر یکصد میلیارد تومان دربودجه سازمان آتش نشانی گنجانده شد وبر این اساس شهردار محترم می تواند با رایزنی این اعتبار این نردبان را از طریق بودجه دولتی تامین کند.

فرمانی همچنین بر لزوم توجه مدیریت شهری به تکالیف خود در روکش بودجه تاکید کرد و گفت: جلسات بررسی روکش بودجه در سال آینده با حضور شهردار برگزار می شود تا با همدلی وهمکاری بتوانیم پروژه ها را در اسرع وقت تکمیل کنیم .

رییس شورای اسلامی شهر قزوین، در بخش دیگری از این جلسه که به بررسی موضوع ساختمان نیمه کاره شهرداری و تکمیل آن اختصاص داشت گفت: با وجود اینکه تکمیل این ساختمان نیمه کاره جزو اولویت بنده نیست اما باید بتوانیم این پروژه را تعیین تکلیف کنیم.

فرمانی در ادامه جسله در تذکر یکی از اعضای شورا مبنی بر تعیین تکلیف پروژه مهدیه و اختصاص ردیف بودجه برای تکمیل آن گفت: در این راستا باید نشستی مشترک با شهردار داشته باشیم و درخصوص تعیین تکلیف این پروژه تصمیم گیری کنیم .