۞مرکز مشاوره حال خوب
دکتر کبری درویش پیشه ؛ مشاور خانواده و زوج درمانگر (حضوری و تلفنی ) تلفن هماهنگی و تعیین وقت:09102904758

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار استانی » استان ها » قزوین
  • شناسه : 38067
  • ۰۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۱
  • ارسال توسط :
مدیران ۲ شرکت پیش‌فروش خودرو در تاکستان بازداشت شدند
مدیران ۲ شرکت پیش‌فروش خودرو در تاکستان بازداشت شدند

مدیران ۲ شرکت پیش‌فروش خودرو در تاکستان بازداشت شدند

این افراد علی رغم فرصت دستگاه قضایی برای عودت سرمایه‌های مردم در روزهای اخیر اقدام مؤثری انجام نداده اند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان از دستگیری مدیران ۲ شرکت پیش فروش خودرو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش «وقایع خبری» بنا بر اعلام روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، محمد صمدی اظهار کرد: با توجه به فعالیت تعدادی از شرکت‌های پیش فروش خودرو در تاکستان مجموعه قضایی به صورت قاطع با افرادی که در قالب شرکت و واحدهای صنفی بدون مجوز در زمینه پیش فروش خودرو فعالیت کرده و با شگردهای مختلف از مردم کلاهبرداری می‌کنند؛ برخورد می‌کند.

وی ادامه داد: در روزهای اخیر مدیران ۲ شرکت پیش فروش خودرو که با جذب سرمایه‌های مردم با اقدامات متقلبانه وعده تحویل خودرو داده بودند با دستور قضایی دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان خاطرنشان کرد: مدیر یکی از این شرکت‌ها که بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان از دارایی‌های بیش از هزار نفر را دریافت کرده دستگیر شده و تعداد چهار نفر از مدیران شرکت دیگر که بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان از ۵۰۰ نفر جمع آوری کرده بود نیز در بازداشت به سر می‌برند.

صمدی در پایان بیان کرد: این افراد علی رغم فرصت دستگاه قضایی برای عودت سرمایه‌های مردم در روزهای اخیر اقدام مؤثری انجام نداده، به همین دلیل بعد از دستگیری مدیران این شرکت‌ها و تشکیل پرونده قضایی اقدامات لازم برای پرداخت بدهی مالبختگان صورت خواهد گرفت.