۞مرکز مشاوره حال خوب
دکتر کبری درویش پیشه ؛ مشاور خانواده و زوج درمانگر (حضوری و تلفنی ) تلفن هماهنگی و تعیین وقت:09102904758

موقعیت شما : صفحه اصلی » ورزش » ورزش ایران » ورزش جهان » ورزش زنان
  • شناسه : 40476
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۵
  • ارسال توسط :
ما  خودمان را در جام جهانی می‌بینیم
ما  خودمان را در جام جهانی می‌بینیم
فرشته خسروی:

ما خودمان را در جام جهانی می‌بینیم

قطعا با تمرینات پی در پی و با برنامه ریزی درست می‌توانیم دوباره قهرمان آسیا شویم.

عضو تیم ملی فوتسال زنان گفت: با توجه به این که تا جام ملت‌های آسیا یک سال زمان داربم، قطعا با تمرینات پی در پی و با برنامه ریزی درست می‌توانیم دوباره قهرمان آسیا شویم.

فرشته خسروی درباره تمرینات و حضور تیم ملی فوتسال بانوان در جام ملت‌های آسیا، اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتیم. تمرینات بدنسازی و کار با توپ داشتیم و شرایط اردو راضی‌کننده است.

او درباره وضعیت تیم برای شرکت در جام ملت های آسیا افزود: تا جام ملت‌های آسیا  یکسال فرصت داریم تا کار کنیم و همانند دوره‌های قبل قهرمان شویم.

بازیکن تیم‌ ملی فوتسال در پاسخ به این پرسش که ایران در دو دوره قبل مسابقات قهرمانی آسیا قهرمان شده است، شرایط ورزشکاران را برای دوره بعد چگونه ارزیابی می‌کند، تصریح کرد: شرایط نسبت به دو دوره قبل فرق کرده و سخت‌تر شده است اما تلاش می‌کنیم کمبودها را جبران کنیم. هر چند به اعتقاد من نیاز به بازی دوستانه داریم تا زمان از دست داده گذشته را جبران کنیم.

خسروی درباره ضعف تیم ملی فوتسال بانوان خاطرنشان کرد: ضعف‌هایی وجود دارد اما با تمرینات پی‌درپی سعی خواهیم کرد ضعف‌ها را جبران کنیم. البته هماهنگی‌ها و اردوها باید بیشتر شود تا با آمادگی خوبی در جام ملت‌ها حضور پیدا کنیم.

او همچنین درباره اولین دوره جام جهانی که در فیلیپین برگزار می‌شود و این که تصور می کند ایران شرایط حضور در جام جهانی را دارد یا خیر؟ اظهار کرد: به امید خدا به جام جهانی صعود خواهیم کرد اما اول باید جام ملت‌های آسیا را با نتایج خوب پشت سر بگذاریم. ما خودمان را در جام جهانی می‌بینیم. از ترکیب سال ۹۷ فکر می‌کنم ۴-۵ نفر باقی مانده و تغییرات زیادی داشتیم. البته تیم خوب است و امید زیادی به آن داریم.