۞مرکز مشاوره حال خوب
دکتر کبری درویش پیشه ؛ مشاور خانواده و زوج درمانگر (حضوری و تلفنی ) تلفن هماهنگی و تعیین وقت:09102904758

موقعیت شما : صفحه اصلی » ورزش » ورزش ایران
  • شناسه : 38426
  • ۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۸:۵۹
  • ارسال توسط :
صدور دو دستور موقت کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال
صدور دو دستور موقت کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

صدور دو دستور موقت کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

لازم است باشگاه گل گهرسیرجان دفاعی کتبی خود را ظرف مهلت ۴۸ ساعت به کمیته انضباطی فدراسون ارسال کنند.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فرهاد خالدی منتسب به تیم شهرداری آستارا و امیرحسین قربانی مسئول رسانه‌ای هیئت فوتبال تهران را از حضور در ورزشگاه های فوتبال و تیم امید گل گهر از حضور تماشاچیان محروم کرد.

به گزارش فدراسیون فوتبال ؛حسب گزارشات مقام‌های رسمی مسابقه بین تیم‌های آریو اسلامشهر و شهرداری آستارا از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ در شهر اسلامشهر برگزار شد، تخلفاتی از سوی فرهاد خالدی منتسب به تیم شهرداری آستارا و امیرحسین قربانی مسئول رسانه‌ای هیئت فوتبال تهران منعکس شد.

از آنجایی که تخلفات حادث شده با توجه به نوع آن عبارت از بدرفتاری در قبال یکدیگر و رفتار غیر ورزشی بوده در خور صدور قرار دستور موقت میباشد؛ لذا به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا صدور رأی مقتضی نامبردگان از حضور در تمامی ورزشگاه‌های فوتبال، فوتبال ساحلی و فوتسال محروم‌ می‌گردند و لازم است دفاعیات کتبی خود را ظرف مهلت ۴۸ ساعت به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال کنند. رأی صادره ظرف مهلت دو روز پس از ابلاغ قابل تجدید نظرخواهی در کمیته استیناف فدراسیون است.  

حسب گزارش مقام رسمی در خصوص بین تیم‌های گل گهر سیرجان و فجر شهید سپاسی از سری مسابقات لیگ برتر امید‌های فوتبال کشور که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ برگزار شد که تخلفی از سوی تماشاگران تیم گل گهرسیرجان منعکس گردیده و از آنجاییکه تخلف حادث شده با توجه به نوع آن که عبارت از عدم رعایت ماده ۷۱ مقررات انضباطی مبنی بر اظهارات علیه داور مسابقه در خور صدور قرار دستور موقت می‌باشد لذا به استناد ماده ۱۰۰ مقرات انضباطی و تا صدور رأی مقتضی تیم مربوطه از هرگونه ورود تماشاگر به داخل استادیوم در کلیه مسابقات خانگی محروم است.

لازم است باشگاه گل گهرسیرجان دفاعی کتبی خود را ظرف مهلت ۴۸ ساعت به کمیته انضباطی فدراسون ارسال کنند.

رأی صادره ظرف مهلت دو روز پس از ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی در کمیته استیناف فدراسیون است.