۞مرکز مشاوره حال خوب
دکتر کبری درویش پیشه ؛ مشاور خانواده و زوج درمانگر (حضوری و تلفنی ) تلفن هماهنگی و تعیین وقت:09102904758

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ملی » امام و رهبری » جامعه » ریاست جمهوری » سیاست
  • شناسه : 40545
  • ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۸
  • ارسال توسط :
شهید رئیسی مظهرِ شعارهای انقلاب اسلامی بود
شهید رئیسی مظهرِ شعارهای انقلاب اسلامی بود

شهید رئیسی مظهرِ شعارهای انقلاب اسلامی بود

حرف های اصلی انقلاب از زبان رئیس جمهور خارج می‌شد .

رهبر معظم انقلاب اسلامی چهارشنبه شب (۱۴۰۳/۰۳/۰۲) با حضور در منزل حجت الاسلام والمسلمین شهید رئیسی، اظهار ارادت مردم به ایشان را پیامی به دنیا به نفع جمهوری اسلامی توصیف کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در این دیدار که حجت‌الاسلام‌ و المسلمین علم‌الهدی، سرکار خانم دکتر علم‌ الهدی همسر شهید رئیسی، فرزندان و بستگان ایشان حضور داشتند، رهبر انقلاب اسلامی، فقدان آقای رئیسی را خسارت سنگین و غیرقابل جبرانی برای کشور توصیف کردند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به حضور مردم در تشییع رئیس‌جمهور که از دید مهمانان خارجی دیدار کننده با ایشان هم پنهان نمانده بود، آن را پیامی به دنیا به نفع جمهوری اسلامی توصیف کردند که ریشه‌ مردمی جمهوری اسلامی و قوت آن را نشان داد؛ قدرت و قوتی که در عمق جامعه و ملّت ایران ریشه دارد.

رهبر انقلاب اسلامی در ادامه این دیدار با تأکید بر اینکه خدمات خالصانه رئیس‌ جمهور فقید فقط به دوره حیاتش خلاصه نمی‌شود افزودند: آقای رئیسی بعد از حیاتشان هم خدمات ارزنده‌ای به کشور کردند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همچنین به اظهار لطف، محبت و ارادت مردم پس از وقوع حادثه در شهرهای مختلف، اشاره کرده و افزودند: این اجتماعات که با دعا و روضه برای سلامتی رئیس‌‌جمهور همراه بود، نشان‌ دهنده‌ دلبستگی مردم به انقلاب و شعارهای انقلاب اسلامی است.

ایشان با بیان اینکه شهید رئیسی مظهرِ شعارهای انقلاب اسلامی بود، گفتند حرف های اصلی انقلاب از زبان رئیس جمهور خارج می‌شد و ایشان این شعارها را، شعارهای خود قرار داده بود.

رهبر انقلاب اسلامی در پایان این دیدار ضمن دعا و طلب مغفرت برای حجت‌الاسلام‌المسلمین رئیسی، برای بازماندگان ایشان از درگاه خداوند صبر مسئلت کردند.