****** انتشارات رویای آبی
انتشارات رویای آبی آماده چاپ آثار شما است * چاپ آثار شما در تیراژ محدود* با ما تماس بگیرید 09127814838

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار استانی » اخبار ملی
  • شناسه : 18340
  • ۰۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱
سامانه بارشی جدیدی امروز وارد کشور شده است
سامانه بارشی جدیدی امروز وارد کشور شده است

سامانه بارشی جدیدی امروز وارد کشور شده است

ساکنان استان‌های شمالی شاهد بارش برف و باران خواهند بود.

وقایع خبری- کارشناس سازمان هواشناسی: طبق نقشه‌ها، سامانه بارشی جدیدی امروز وارد کشور شده است و ساکنان استان‌های شمالی شاهد بارش برف و باران خواهند بود.

امیر سرکرده گفت: با ورود این سامانه به کشور در استان‌های آذربایجان غربی و شرقی بارش برف داریم.
وی ادامه داد: این سامانه به تدریج تا بعدازظهر به اردبیل، کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان و همچنین دامنه‌های شرقی و غربی زاگرس مرکزی خواهد رسید.

سرکرده افزود:در استان‌های لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، شمال استان بوشهر و همچنین استان فارس و همدان بارش برف و باران خواهیم داشت. در استان زنجان بارش‌ها بیشتر به صورت برف خواهد بود و در دامنه‌های جنوبی البرز، قزوین و شمال تهران برف و باران باهم می بارد.
وی گفت: در سواحل غربی دریای خزر یعنی گیلان امروز بارش خواهیم داشت. به تدریج فردا کل سواحل دریای خزر، گیلان، مازندران و گلستان درگیر برف و باران می‌شود.
کارشناس هواشناسی افزود: فردا همچنان بارش در نواحی غربی و مرکز کشور مثل یزد رخ می‌دهد و به تدریج در نواحی شرقی کشور فردا شب هموطنان منتظر بارش باشند. استان خراسان شمالی، خراسان رضوی و شمال استان خراسان جنوبی هم در وضعیت مشابهی قرار دارند.
وی گفت: سیستان و بلوچستان، هرمزگان و جنوب کرمان در مقایسه با دیگرمناطق کشور بارش کمتری دارند و برای بقیه استان‌ها در این سه روز پیش رو بارش برف و باران رخ می‌دهد. دما هم کاهش می‌یابد.
سرکرده افزود: پیش بینی می‌شود از جمعه به بعد دما در حدود ۵ تا ۱۰ درجه کاهش یابد. خلیج فارس هم امروز و فردا مواج خواهد بود. دمای هوای تهران هم امروز بین یک تا هفت درجه متغیر خواهد بود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*