۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار استانی » استان ها » اقتصاد » بازار » قزوین
در استان قزوین ؛ نان گران شد
در استان قزوین ؛ نان گران شد

در استان قزوین ؛ نان گران شد

واحدهای نظارتی و بازرسی نیز با فعالیت های بیشتر و گشت و بازرسی از نانوایی ها با دقت عملکرد همکاران را مورد ارزیابی قرار می دهند.

وقایع خبری : رئیس اتحادیه نانوایان قزوین گفت: در راستای جبران بخشی از هزینه های جاری واحدهای نانوایی قیمت های جدید انواع نان از روز شنبه با ۲۹ درصد افزایش اعلام می شود.

مصیب بهرامی رئیس اتحادیه نانوایان استان قزوین از افزایش قیمت نان خبرداد و در تشریح جزئیات آن اظهارداشت: در راستای جبران بخشی از هزینه های واحدهای نانوایی و کمک به ساماندهی وضع موجود از روزهای آینده شاهد افزایش مختصری در قیمت نان خواهیم بود.

1397041910215773114697644

وی بیان کرد: قیمت های جدید از اول خرداد ماه ۱۴۰۲ در نظر گرفته شده و جدول قیمت ها از روز شنبه اعلام شده و در دسترس نانوایان و مردم قرار می گیرد.

رئیس اتحادیه نانوایان استان قزوین تصریح کرد: نان سنگک با یارانه نوع یک با ۴۵۰ گرم وزن به میزان هر عدد دو هزار تومان و نوع ۲ مبلغ ۲۳۵۰ تومان است.

وی افزود: نان بربری نوع یک با ۵۰۰ گرم وزن مبلغ ۱۵۰۰ تومان و نوع دو آن ۱۹۰۰ تومان، بربری ریزشی با یک هزار گرم وزن در نوع یک مبلغ ۳۲۵۰ تومان و نوع دوم نیز ۴۵۵۰ تومان تعیین شده است.

بهرامی یادآورشد: قیمت نان لواش مستطیل با ۱۴۰ گرم وزن در نوع یک مبلغ ۴۵۰ تومان و نوع دوم ۵۳۵ تومان و نان تافتون با ۲۰۰ گرم وزن در نوع یک مبلغ ۶۵۰ تومان تعیین شده است.

وی گفت: قیمت نان لواشی سنتی گرد با وزن ۲۰۰ گرم در نوع یک مبلغ ۸۲۰ تومان و نوع دوم نیز هر عدد ۹۰۰ تومان است.

این مسئول اظهارداشت:در نرخ آرد هیچ افزایش نداریم  و قیمت نان به طور متوسط ۲۹ تا ۳۰ درصد بیشتر شده که افزایش قیمت نان در راستای جبران هزینه های جاری از جمله دستمزد نانوایان انجام شده است.

وی بیان کرد: از نانوایان انتظار داریم با تعیین قیمت های جدید برای افزایش کیفیت نان و ایجاد رضایتمندی شهروندان همکاری لازم را با اتحادیه داشته باشند.

بهرامی گفت: واحدهای نظارتی و بازرسی نیز با فعالیت های بیشتر و گشت و بازرسی از نانوایی ها با دقت عملکرد همکاران را مورد ارزیابی قرار می دهند.

وی اظهارداشت: شهروندان استان می توانند در صورت داشتن هرگونه نظر، گزارش یا شکایت نسبت به نحوه ارائه خدمات واحدهای نانوایی از طریق شماره تلفن ۱۲۴ اقدام کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*