۞مرکز مشاوره حال خوب
دکتر کبری درویش پیشه ؛ مشاور خانواده و زوج درمانگر (حضوری و تلفنی ) تلفن هماهنگی و تعیین وقت:09102904758

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان ها » قزوین
  • شناسه : 38285
  • ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۹
  • ارسال توسط :
حقیقت پنهان پرونده قتل خانوادگی فاش شد
حقیقت پنهان پرونده قتل خانوادگی فاش شد

حقیقت پنهان پرونده قتل خانوادگی فاش شد

متهم ضمن اعتراف به بزه انتسابی، انگیزه خود از این اقدام را اختلافات خانوادگی بیان کرد.

فرمانده انتظامی استان قزوین از برملا شدن حقیقت پنهان پرونده قتل خانوادگی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی و دستگیری ۲ نفر در این خصوص خبر داد.

سردار علی ابراهیمی گفت:در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فوت مشکوک شهروند ۳۹ ساله قزوینی در منزل مسکونی خود، بلافاصله عوامل انتظامی و نیروهای امدادی جهت بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

بنا بر اعلام روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، وی افزود: در بررسی‌های اولیه همسر متوفی اظهار کرد همسرش پس از احساس ناراحتی در قفسه‌سینه و بیان اینکه قلبم درد می‌کند، برای استراحت وارد اتاق خواب شده و او پس از گذشت چندین ساعت و بدتر شدن حال وی، با اورژانس تماس گرفته و عوامل امدادی پس از حضور در محل، مرگ متوفی را تأیید کرده‌اند.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره با اینکه مأموران متوجه تناقضات موجود در اظهارات همسر متوفی شده و به همین منظور کارگروه ویژه‌ای از کارآگاهان پلیس آگاهی مسئول بررسی علت اصلی مرگ او شدند، عنوان کرد: در تحقیقات انجام شده از خانواده و همکاران متوفی مشخص شد وی با همسر خود سابقه اختلافات شدید خانوادگی داشته و در آن روز نیز بدون هیچ‌گونه مشکل خاص یا احساس تألم از محل کار به منزل مراجعت کرده است.

ابراهیمی با بیان اینکه کارآگاهان با استفاده از شگردهای پلیسی از راز دست داشتن همسر متوفی و آگاهی فردی دیگر در این اقدام پرده برداشته و آن‌ها را دستگیر کردند، خاطرنشان کرد: متهم ضمن اعتراف به بزه انتسابی، انگیزه خود از این اقدام را اختلافات خانوادگی بیان کرده و اظهار داشته که یک لیوان شربت حاوی مقدار زیادی دارو به همسر خود داده و پس از اطمینان از فوت وی، با اورژانس تماس گرفته است.