۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ورزش » ورزش ایران » ورزش جهان
ایران هم‌اکنون باید برای شکست دادن ولز و امریکا به میدان برود
ایران هم‌اکنون باید برای شکست دادن ولز و امریکا به میدان برود

ایران هم‌اکنون باید برای شکست دادن ولز و امریکا به میدان برود

ESPN: بازی اول برای ایران تمام شد ولی کارزار آنها در جام جهانی تمام نشده است.

شبکه امریکایی ESPN پس از شکست ایران برابر انگلیس در اولین مسابقه جام جهانی نوشت: «ایران تحت هدایت کارلوس کی‌روش فوق عمل‌گرا به هیچ‌وجه نمی‌تواند با انگلیس شاخ‌به شاخ شود. سیستم بیش از اندازه محافظه‌کارانه کی‌روش نتیجه عکس داد و تیم ملی ایران در اولین بازی خود در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با نتیجه سنگین ۶-۲ مغلوب انگلیس شد.»

این رسانه امریکایی در ادامه به مصدومیت علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ایران در ابتدای بازی اشاره کرد و نوشت: «از ابتدا مشخص بود برنامه کی‌روش وقتی با ۶ مدافع به میدان می‌رود چیست و این برنامه او نتیجه نداد و سنگینی استرس روانی را نیز نمی‌توان نادیده گرفت.»

شبکه ESPN توصیه‌هایی را به ایران برای ادامه مسابقات کرده و نوشته است: «ایران هم‌اکنون باید برای شکست دادن ولز و امریکا به میدان برود و برای این کار حس ماجراجویی بیشتری نشان دهد و به تیم خود اعتماد داشته باشد. مهدی طارمی هم با دو گلی که مقابل انگلیس به ثمر رساند، نشان داد انگلیس باید بابت خط دفاعی خود نگران باشد. ایران بازیکنان تهاجمی خوبی دارد که می‌توانند انواعی از مشکلات را برای امریکا و ولز ایجاد کنند. حالا تیم ملی نیاز دارد به خود اعتماد داشته باشد و بازی‌ها را از دو رقیب آینده خود بگیرد.» پس از پایان بازی با انگلیس، علیرضا جهانبخش با شبکه امریکایی ESPN گفت‌و‌گو کرد و اظهار داشت: «تمام تمرکز ما روی بازی بعدی است. این بازی تمام شد و امیدواریم بازی بعدی را پیروز شویم.»

رسانه امریکایی در پایان نوشته بازی اول برای ایران تمام شد ولی کارزار آنها در جام جهانی تمام نشده است؛ به شرط اینکه آنها حس ماجراجویی و تلاش بیشتری مقابل ولز و امریکا داشته باشند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*