۞مرکز مشاوره حال خوب
دکتر کبری درویش پیشه ؛ مشاور خانواده و زوج درمانگر (حضوری و تلفنی ) تلفن هماهنگی و تعیین وقت:09102904758

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان ها » سیاست » شهرداری » شوراهای شهر و روستا » قزوین
  • شناسه : 40165
  • ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۴
  • ارسال توسط :
انتصابات در شهرداری قزوین بنا بر شایسته سالاری و تخصص افراد نیست
انتصابات در شهرداری قزوین بنا بر شایسته سالاری و تخصص افراد نیست

انتصابات در شهرداری قزوین بنا بر شایسته سالاری و تخصص افراد نیست

شهردار قزوین نسبت به سوءمدیریت در مدیریت شهری قزوین باید پاسخگو باشد.

در پی حادثه آتش سوزی هفته اخیر تاسفانه یک نفراز آتش نشانان فداکار و قهرمان قزوینی به نام محمد جواد چگینی به شهادت رسید و ۴ نفر از آتش نشانان نیز آسیب دیدندکه سه نفر ترخیص و یک نفر همچنان آسیب جدی دیده و در بیمارستان بستری است که شهردار قزوین نسبت به سوءمدیریت در مدیریت شهری قزوین باید پاسخگو شد.

فاطمه اشدری رییس کمیسیون بانوان و امور خانواده شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا با بیان این مطلب اظهار کرد: در شهرداری قزوین هر روز شاهد تغییر و جابجایی مدیران هستیم و انتصابات نیز بنا بر شایسته سالاری و تخصص افراد نیست بنا براین باید شاهد سوءمدیریت و خطاهایی در تصمیم گیری مدیران باشیم.

وی با اشاره به حادثه آتش سوزی در خیابان انصاری و شهادت یک آتش نشان گفت:چرا باید با بی تدبیری شاهد از دست رفتن یک جوان نخبه و توانمند ، با هزاران امیدو آرزو باشیم ؟فرمانده عملیات نمی داند که باید چه کسانی را برای چه ماموریتی با چه شرایطی اعزام کند؟ پنج نیروی کارآزموده و زبده آتش نشانی برای یک اتاقک انبار دخانیات؟

اشدری خاطر نشان کرد: در چند ماه گذشته نیز به دلیل عدم نظارت و آموزش مدیریت سازمان پسماند و عدم رعایت مباحث فنی و ایمنی از طرف پیمانکار مربوطه شاهد فوت یک کارگر پسماند روی پل سرداران بودیم لذا باید مدیریت شهری پاسخگوی این وضعیت و سوءمدیریت ها باشد.

نائب رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین تاکید کرد: از ریاست محترم شورا تقاضا دارم تا این موارد را در اسرع وقت پیگیری کند و شهردار نیز طی جلسه ای حضوری پاسخگوی موارد مطرح شده باشد.