۞مرکز مشاوره حال خوب
دکتر کبری درویش پیشه ؛ مشاور خانواده و زوج درمانگر (حضوری و تلفنی ) تلفن هماهنگی و تعیین وقت:09102904758

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ملی » حوزه و دانشگاه » دانش و فناوری
  • شناسه : 38209
  • ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۸:۱۷
  • ارسال توسط :
اسامی پذیرفته شدگان رشته‌های دارای مصاحبه و گزینش آزمون سراسری
اسامی پذیرفته شدگان رشته‌های دارای مصاحبه و گزینش آزمون سراسری
از سوی سازمان سنجش اعلام شد:

اسامی پذیرفته شدگان رشته‌های دارای مصاحبه و گزینش آزمون سراسری

افرادی که معترض به نتیجه خود هستند، باید موضوع را از ارگان مربوط که برای مصاحبه معرفی شده بودند، پیگیری کنند.

سازمان سنجش در اطلاعیه‌ای اسامی پذیرفته شدگان نهایی را که در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ به جای کد قبولی برای آن‌ها کد ۲ رقمی داده شده بود، اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، پیرو اطلاعیه ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ این سازمان درباره آن دسته از داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ که به جای کد قبولی برای آن‌ها کد ۲ رقمی اعلام شده بود و برای انجام مراحل مصاحبه رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه‌های مندرج در جدول پیوست اقدام کرده اند، به اطلاع می‌رساند با توجه به اعلام نتیجه مراحل مصاحبه افراد از سوی مؤسسات یا ارگان‌های ذیربط، اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی این رشته‌ها بر روی درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار گرفته است؛ بنابراین پذیرفته‌شدگان لازم است برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه یا مؤسسه محل قبولی مراجعه کنند و یا با واحد آموزش دانشگاه / مؤسسه تماس بگیرند.

مراجعه نکردن به موقع پذیرفته شدگان برای ثبت‌نام به منزله انصراف از رشته قبولی اعلام شده خواهد بود.

نکات مهم:
۱- داوطلبانی که علاوه بر کد‌های اعلام شده در این اطلاعیه دارای کد قبولی قبلی نیز بوده‌اند، قبولی قبلی آنان لغو شده و باید در رشته قبولی جدید ثبت نام و ادامه تحصیل دهند. لازم به توضیح است که این افراد برای ثبت نام در رشته قبولی جدید نیاز به انصراف از رشته قبولی قبلی ندارند و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.
۲- معرفی شدگانی که در زمان مقرر برای انجام مصاحبه به ارگان یا دانشگاه ذیربط مراجعه کرده، ولی اسامی آنان در این مرحله به عنوان پذیرفته شده اعلام نشده است، دلیل قبول نشدن آنان تایید نشدن مصاحبه از سوی ارگان‌های ذیربط است؛ پس افرادی که معترض به نتیجه خود هستند، باید موضوع را از ارگان مربوط که برای مصاحبه معرفی شده بودند، پیگیری کنند.

اعلام نتیجه نهایی رشته‌های دارای مصاحبه و گزینش آزمون سراسری ۱۴۰۲ که در زمان اعلام نتیجه نهایی معرفی شدند

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*