۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار استانی » دسته‌بندی نشده » قزوین
اختلاف مالی منجر به قتل شد
اختلاف مالی منجر به قتل شد

اختلاف مالی منجر به قتل شد

متهم به قتل دوست خود به خاطر اختلافات مالی اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان قزوین گفت: راز فقدانی مرد ۳۹ ساله، با دستگیری دوستش و اعتراف به قتل به خاطر اختلافات مالی برملا شد.

سرهنگ امیرحسام عزیزی گفت: در تاریخ ۲۸ آبان ماه سال جاری گزارشی از فقدانی یک شهروند ۳۹ ساله از سوی خانواده اش به پلیس اعلام و پس از هماهنگی با دستگاه قضائی، تحقیقات لازم برای یافتن او آغاز شد.

وی تصریح کرد: با پیگیری‌های انجام شده و تحقیقات فنی به عمل آمده، کاراگاهان پی به قرار ملاقات فقدانی با یکی از دوستانش برده و پس از هماهنگی با مقام قضائی دوست وی را به پلیس آگاهی احضار کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیس و به دست آمدن مدارک و دلایل لازم در نقش داشتن این فرد در فقدانی فرد گم شده، بازجویی‌های فنی کارآگاهان پلیس از او آغاز شد.

این مسئول انتظامی استان افزود: در نهایت، متهم به قتل دوست خود به خاطر اختلافات مالی اعتراف کرده و بیان داشت با چندین ضربه به سر مقتول وی را به قتل رسانده و جسد متوفی را با همکاری یکی از دوستانش در یکی از جاده‌های روستایی در منطقه الموت به دره انداخته است.

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به دستگیری عامل دیگر این جنایت، تصریح کرد: با راهنمایی قاتل جسد متوفی در منطقه مورد نظر کشف شد و در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و به همراه متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*