۞مرکز مشاوره حال خوب
دکتر کبری درویش پیشه ؛ مشاور خانواده و زوج درمانگر (حضوری و تلفنی ) تلفن هماهنگی و تعیین وقت:09102904758

موقعیت شما : صفحه اصلی » ورزش » ورزش ایران
  • شناسه : 32079
  • ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۳
  • ارسال توسط :
همه ما در کنار هم هستیم تا از اعتبار فوتبال ایران در جام  جهانی دفاع کنیم
همه ما در کنار هم هستیم تا از اعتبار فوتبال ایران در جام  جهانی دفاع کنیم

همه ما در کنار هم هستیم تا از اعتبار فوتبال ایران در جام جهانی دفاع کنیم

من فقط به موفقیت تیم ملی در جام جهانی فکر می کنم و هیچ هدف دیگری ندارم.

کارلوس کی روش می گوید نه تنها با شجاع و صادق محرمی بلکه با هیچ بازیکن دیگری مشکل ندارد و هدفش موفقیت تیم ملی در جام جهانی است.

کارلوس کی گفت: همه ما در کنار هم هستیم تا از اعتبار فوتبال ایران در جام جهانی دفاع کنیم و البته خوب می دانیم که کار خیلی سخت است چون اصلا زمان نداریم. واقعیت این است که همه رقبا از ما جلوتر هستند و باید بسیار بیشتر از قبل کار کنیم.

کی روش در ادامه گفت: من بار دیگر از آقای تاج که به بنده اعتماد کرد تشکر می کنم و از اسکوچیچ هم ممنونم که تیم ملی ایران را به جام جهانی رساند. او در این کار موفق بود و کارش نباید نادیده گرفته شود. اما تاکید می کنم که بار سنگینی روی دوش من و بازیکنانم قرار دارد و همه ما باید بیشتر از همیشه تلاش کنیم تا در جام جهانی موفق شویم. من قبلا هم گفتم خوشحالم که با انگلیس همگروه هستیم وباید از این فرصت برای نشان دادن توانایی های خود استفاده کنیم.

کی روش در واکنش به دعوت از بازیکنان محبوب اسکوچیچ نظیر صادق محرمی و شجاع خلیل زاده هم گفت: چرا فکر کردید آنها را دعوت نمی کنم؟ من فقط به موفقیت تیم ملی در جام جهانی فکر می کنم و هیچ هدف دیگری ندارم. هر بازیکنی که خوب و آماده باشد دعوت می‌شود و من نه تنها با بازیکنان تیم ملی بلکه با مربیان قبلی هم هیچ مشکلی ندارم.