۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ورزش » ورزش ایران
همه ما در کنار هم هستیم تا از اعتبار فوتبال ایران در جام  جهانی دفاع کنیم
همه ما در کنار هم هستیم تا از اعتبار فوتبال ایران در جام  جهانی دفاع کنیم

همه ما در کنار هم هستیم تا از اعتبار فوتبال ایران در جام جهانی دفاع کنیم

من فقط به موفقیت تیم ملی در جام جهانی فکر می کنم و هیچ هدف دیگری ندارم.

کارلوس کی روش می گوید نه تنها با شجاع و صادق محرمی بلکه با هیچ بازیکن دیگری مشکل ندارد و هدفش موفقیت تیم ملی در جام جهانی است.

کارلوس کی گفت: همه ما در کنار هم هستیم تا از اعتبار فوتبال ایران در جام جهانی دفاع کنیم و البته خوب می دانیم که کار خیلی سخت است چون اصلا زمان نداریم. واقعیت این است که همه رقبا از ما جلوتر هستند و باید بسیار بیشتر از قبل کار کنیم.

کی روش در ادامه گفت: من بار دیگر از آقای تاج که به بنده اعتماد کرد تشکر می کنم و از اسکوچیچ هم ممنونم که تیم ملی ایران را به جام جهانی رساند. او در این کار موفق بود و کارش نباید نادیده گرفته شود. اما تاکید می کنم که بار سنگینی روی دوش من و بازیکنانم قرار دارد و همه ما باید بیشتر از همیشه تلاش کنیم تا در جام جهانی موفق شویم. من قبلا هم گفتم خوشحالم که با انگلیس همگروه هستیم وباید از این فرصت برای نشان دادن توانایی های خود استفاده کنیم.

کی روش در واکنش به دعوت از بازیکنان محبوب اسکوچیچ نظیر صادق محرمی و شجاع خلیل زاده هم گفت: چرا فکر کردید آنها را دعوت نمی کنم؟ من فقط به موفقیت تیم ملی در جام جهانی فکر می کنم و هیچ هدف دیگری ندارم. هر بازیکنی که خوب و آماده باشد دعوت می‌شود و من نه تنها با بازیکنان تیم ملی بلکه با مربیان قبلی هم هیچ مشکلی ندارم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*