****** انتشارات رویای آبی
انتشارات رویای آبی آماده چاپ آثار شما است * چاپ آثار شما در تیراژ محدود* با ما تماس بگیرید 09127814838

موقعیت شما : صفحه اصلی » تهران
  • شناسه : 20495
  • ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴
مرکز نیکوکاری یادگاران شهدا افتتاح می‌شود
مرکز نیکوکاری یادگاران شهدا افتتاح می‌شود

مرکز نیکوکاری یادگاران شهدا افتتاح می‌شود

آیین افتتاح مرکز نیکوکاری یادگاران شهدا با حضور برخی از مسئولان بازیگران، ورزشکاران، خیرین و نیکوکاران برگزار می‌شود.‌

به گزارش گروه اجتماعی وقایع خبری؛ در آستانه سیزدهم رجب ولادت باسعادت مولای متقیان حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام و به همت فرزندان شهدا، مرکز نیکوکاری یادگاران شهدا با حضور مسئولین و برخی دستگاه ها از جمله کمیته امداد، ارتش، ناجا، و سخنرانی مهندس اوحدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران آغاز به کار می کند.

در این برنامه که بسیاری از ورزشکاران و بازیگران حاضر خواهند شد، به نیت هر شهید سرافراز میهن، افراد خیر و نیکوکار سرپرستی و زعامت یک کودک یتیم ایلام را عهده‌دار شوند.

در گام‌ نخست و پایلوت کودکان یتیم استان ایلام در نظر گرفته شده است و در گام های بعدی سایر استان‌های کشور مد نظر خواهند بود. و از خدمات مرکزی نیکوکاری یادگاران شهدا به همت نیکوکاران برخوردار می‌شوند.

در بخشی از دعوت نامه افتتاحیه رونمایی از مرکز نیکوکاری یادگاران شهدا که چهارشنبه صبح در تالار حوزه هنری برگزار خواهد شد آمده است: قلب شهدا به عشق فرزندان این مرز و بوم می تپید، ما نیز به رسم مهرورزی پدران آسمانی‌مان در این راه گام برداشتیم.

بنابراین گزارش؛ این مراسم با حضور خیرین و مسوولان بصورت محدود وبا رعایت پروتکل‌های بهداشتی روز چهارشنبه هفته جاری ششم اسفندماه ساعت ۱۰ صبح در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*